У Києві запровадили нові штрафи для водіїв

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

В українській столиці впровадили нові штрафи для водіїв — йдеться про заборону паркування велосипедними доріжками

В українській столиці впровадили нові штрафи для водіїв — йдеться про заборону паркування велосипедними доріжками. Про це стало відомо з офіційного повідомлення, опублікованого прес-службою Патрульної поліції Києва на її ресурсах у соціальних мережах. За словами правоохоронців, для безпеки та комфорту велосипедистів у столиці проводяться спеціальні рейди – припарковані на велодоріжках та велосипедних смугах автомобілі евакуювали. За таке паркування водіям також загрожують штрафи. Щодня виявляють водіїв, які здійснюють зупинку чи стоянку з порушенням правил дорожнього руху. Зокрема водіїв, які паркуються на смузі, призначеній для велосипедистів. Порушників притягають до відповідальності та проводять із ними профілактичні бесіди. Водії, які нехтують правил дорожнього руху та перешкоджають руху велосипедистів, отримують штраф у розмірі 340 гривень.