У Києві зростають відвідуваність ресторанів і самовивіз

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

В умовах стабілізаційних і аварійних відключень електроенергії в столиці зростає відвідуваність кафе і ресторанів, а також самовивіз, повідомила директор аналітичного центру “Ресторани України” Ольга Насонова агентству “Інтерфакс-Україна“.

“Уже є певний досвід роботи ресторанів в умовах відключень. Насамперед, більшість уже має генератори, тому працюють і без електрики. Dark kitchen (ресторани, в яких доступна тільки опція на винос) також мають генератори. Якщо в районі з відключенням у всіх електроплити – зростають і відвідуваність, і самовивіз”, – сказала вона.

Насонова додала, що в умовах відключень електроенергії сервіс доставки, на відміну від самовивозу, не зростає. “Часто одночасно з електроенергією дуже швидко зникає зв’язок, тому зробити замовлення й отримати його проблематично. Але однозначно зростає самовивіз”, – уточнила експерт.

Вона також відзначила феномен кафе-коворкінгів. “Генератори, що працюють біля кав’ярні, незважаючи на дирчання, приваблюють людей. Значить, кав’ярня працює, можна поїсти-випити та попрацювати. Кількість тих, хто працює у ресторанах під час відключень, також збільшується”, – сказала експертка.