У “Київ Цифровий” запустили опитування про МАФи та зарядки для електромобілів

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У застосунку “Київ Цифровий” запустили два нових опитування, у яких пропонують взяти участь киянам: про МАФи та зарядки для електромобілів.

Так, у першому опитуванні у киян запитали про подальшу долю МАФів, які дратують одних киян, проте стають у пригоді іншим. Учасники опитування можуть висловити свою думку щодо того, чи потрібно прибрати всі МАФи у місті, де саме їх слід демонтувати у першу чергу та як привести до ладу.

Торговий МАФ або мала архітектурна форма — так називають кіоски, павільйони й автомати для продажу снеків і кави. Їм радіють, якщо потрібно швидко перекусити неподалік від метро. Вони обурюють, якщо з’являються незаконно та спотворюють вигляд міста.

Опитування триватиме до 18 квітня, а відповіді учасників надійдуть до Департаменту територіального контролю та вплинуть на комфорт і естетику міста.

Друге опитування стосується зарядних станцій для електромобілів у місті: скільки їх має бути у Києві, чи має місто взяти їх розміщення під свій контроль та чи потрібно створювати мапу електрозарядок. Взяти участь в цьому опитуванні можна також до 18 квітня.