Тяжко травмованого Байдена вдалось врятувати!

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Про це повідомляють у KARG.

За їх словами, кота, якого назвали Байден, могла збити машина, або його хтось сильно побив. Він не міг ходити та кликав на допомогу. На щастя, його почули небайдужі люди.

“Йому дуже поталанило, що люди, котрі почули плач кота, не пройшли повз, пішли на звук, знайшли бідосю та подзвонили на наш диспетчерський номер. Ба більше, дочекалися поруч з котиком приїзду екіпажу”, — розповіли у Kyiv Animal Rescue Group.

Рятувальники тварин розповідають, що Байден — ручний та неймовірно лагідний. Кіт не показував свого болю, тому результати медичного обстеження виявились гіршими, ніж очікували у Команді порятунку тварин. У кота був зламаний таз, роздроблені кістки стопи та стегна.

Через відкритий перелам Байдену довелося ампутувати задню лапу. Зараз він перебуває під наглядом ветеринарів, а весь персонал клініки дуже за нього переживає.

“Ми дуже сподіваємося, що після клініки та реабілітації цей без жодного перебільшення людинокіт поїде додому, а не на масову перетримку, — додають зоозахисники.