У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся випуск майже 300 кадетів

Читайте також

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

У Києві заборонили продаж цигарок у кіосках

Київська міська рада заборонила продаж цигарок, у тому числі...

У Києві побито 133-річний рекорд з добової кількості опадів

У Києві в середу, 12 червня, зафіксували рекорд добової кількості опадів – 50,1 мм. Це на 25,5 мм більше, ніж було 1891 року для цього дня.

Сьогодні вимикатимуть світло лише на дві години

У четвер, 13 червня, в Україні знову застосовуватимуть графіки відключення електроенергії. Громадяни залишаться без світла ввечері.

Поділитися

У Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбувся випуск майже 300 кадетів.
Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомила Київська міська військова адміністрація.

Більшість випусників продовжать навчання у військових вишах, стануть офіцерами і створюватимуть нову генерацію Збройних сил України.

Урочистості відкрив начальник ліцею, полковник Євген Камалов.

Одним з перших кадетів привітав т.в.о. першого заступника начальника Київської міської військової адміністрації, генерал-майор Володимир Кидонь:

«Шановні ліцеїсти! Сьогодні для вас дуже важливий день. Сьогодні ви піднялись на першу сходинку вашої майбутньої військової кар’єри. Бажаю вам з честю і на відмінно долати всі виклики і труднощі. Дякуйте вашим викладачам, батькам, які вклали у ваше навчання і виховання душу і серце. Україна переживає зараз важкі, але переламні часи! І саме від вас залежитиме майбутнє Збройних сил і самої України. Я щиро вірю у вашу мужність, професіоналізм та відданість Батьківщині! Слава Україні!»

– сказав Володимир Кидонь.

Від імені начальника Київської міської військової адміністрації генерал-полковника Сергія Попко він вручив найкращим кадетам та вихователям ліцею подяки, нагороди та відзнаки.

Дивитися відео тут.