У КМДА відкрито шантажують киян

Читайте також

“Укрпошта” торгуватиме… ковбасою

Державний поштовий оператор України "Укрпошта" робить кроки з диверсифікації своєї діяльності в умовах зниження доходів. Як розповів в інтерв'ю Forbes Ukraine генеральний директор компанії Ігор Смілянський, найближчим часом у відділеннях пошти можна буде придбати ковбасні вироби. Це рішення стало частиною нової стратегії компанії щодо збільшення прибутку. Смілянський пояснив, що значна частина доходів "Укрпошти" раніше формувалася за рахунок доставки пенсій, однак зі скороченням кількості пенсіонерів у країні ця стаття доходу зменшується. Сьогодні доставка пенсій становить близько 25% загальної виручки компанії. Щоб компенсувати втрати і забезпечити фінансову стійкість, керівництво "Укрпошти" запускає одразу кілька нових напрямків. Серед запланованих ініціатив: скорочення чисельності співробітників на 13% уже цього року; відкриття власного поштового банку; запуск мережі аптек; впровадження мобільного застосунку; оновлення автопарку за рахунок закупівлі електробайків. Мета цих кроків - зміцнення позицій компанії на ринку доставки посилок і боротьба за частку з основним конкурентом - приватною компанією "Нова пошта". Однак найнесподіванішою частиною стратегії стало рішення про продаж продуктів харчування в поштових відділеннях. Смілянський повідомив, що компанія вже уклала угоду з агрохолдингом МХП (відомим брендом "Наша Ряба") про реалізацію ковбасних виробів через мережу "Укрпошти". "Закупили першу партію їхніх ковбас, будемо пропонувати через поштову мережу. Це частина нашої стратегії підтримки українських виробників. Для МХП це також можливість скоротити логістичні витрати

Жесть! На даху багатоповерхівки у Києві помітили чотири приватні будинки

У Києві помітили багатоповерхівку, на даху якої збудували аж чотири приватних будинки.

У Києві парки та зелені зони обробляють від кліщів

У Києві фахівці проводять планові обробки зелених зон від кліщів.

Про спокійну старість можна забути

Пенсійний вік більше не гарантія відпочинку.

Україна готується до запуску цифрової гривні

Цифрова гривня (е-гривня) — це нова форма національної валюти України, яку планує впровадити Національний банк України (НБУ).

Поділитися

Радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов розповів головам ОСББ, як змусити киян погодитися на встановлення сонячних батарей.

Наприкінці серпня 2024 року радник заступника голови КМДА Олексій Тихонов провів зібрання голів ОСББ, на якому розповів, як потрібно примушувати мешканців будинків погодитися та оплатити встановлення сонячних батарей. Пропонував відключити світло та воду на добу, щоб змусити мешканців погодитися на будь-які умови. Відповідне відео розмістив голова Спілки споживачів комунальних послуг України Олег Попенко та опублікував думки щодо цієї ситуації, повідомляє портал “Коментарі“.

“Дії, які зафіксовані на відео, можна кваліфікувати як шантаж, вимагання та навіть погрози. Що особливо тривожить — це те, що голова ОСББ на відео не просто не заперечувала ці дії, а, здається, цілком підтримувала цього “недо-радника” з КМДА. Така співучасть не тільки викликає запитання про її компетентність, але й може бути розглянута як прямий замах на злочин”, — зазначив голова Спілки. За його словами, у цій ситуації — класичний приклад вимагання підписів мешканців будинку шляхом тиску та створення штучних проблем, зокрема відключення світла, щоб поставити їх перед фактом: або підписуйте, або залишитесь без базових благ. Олег Попенко зазначив, що методи, які наведені у відео, не тільки етично неприйнятні, а й прямо підпадають під кримінальну відповідальність. Навіть більше, така поведінка може класифікуватися як замах на злочин, оскільки план дій був чітко викладений і узгоджений. “Тому не дивно, що це вже кримінальна справа, і цілком очевидно, що відповідальність повинна настати для всіх причетних, включно з головою ОСББ, яка, замість захисту інтересів мешканців, може стати співучасником у цьому ганебному сценарії”, — йдеться у повідомленні Олега Попенка. Також він поділився думкою, яку висловив щодо ситуації народний депутат України Олексій Кучеренко. “Підтримка його дій главами ОСББ говорить про те, що більшість з них приймають кримінальні правила гри КМДА і я більш ніж впевнений беруть участь в них, а жителі цього будинку, співвласники як називає їх закон, відсторонені від реального управління будинку. Як ми можемо бачити на відео, радник вчить голову ОСББ як треба залякати мешканців і якомога назвемо це жорстко обдурити”, — йдеться у повідомленні. Фактично, програма 70/30 і їй подібні у столиці з програми підтримки мешканців перетворилася на корупційну схему, які “годують” радника та його прихильників із голів ОСББ та фейкової асоціації.