У Києві скандальний блогер Crawly хайпанув, зіпсувавши дорогі гаджети

Читайте також

Нова підозра для екссудді Тандира: квартирні махінації та СІЗО без застави

Колишньому голові Макарівського райсуду Олексію Тандиру, який вже перебуває під вартою через смертельну ДТП, оголошено нову підозру.

Економіка київського транспорту: собівартість метро у п’ять разів вища за тариф

У 2025 році собівартість перевезення одного пасажира в київському метро становила 43,68 грн, а в наземному транспорті КП “Київпастранс” – 23,20 грн.

В Україні запустили Єдиний реєстр кваліфікацій: зарплати та вимоги стали відкритими

В Україні в режимі дослідної експлуатації запрацював Єдиний реєстр кваліфікацій (оновлений Класифікатор професій).

Пальне може подешевшати найближчими тижнями: аналіз та прогнози НБУ

Нацбанк прогнозує корекцію роздрібних цін на пальне у бік зниження вже найближчим часом.

Поділитися

У київському магазині електроніки стався кричущий інцидент: молодий блогер Владислав Олійниченко, більш відомий як Crawly, розбив дорогу техніку прямо в торговій залі. Все це він знімав на відео — очевидно, задля чергової порції переглядів в інтернеті.

На кадрах, що поширилися в соцмережах, видно, як чоловік цілеспрямовано б’є техніку, не зважаючи на присутність працівників магазину та інших покупців. Його дії викликали обурення очевидців. Як відомо, він зіпсував MacBook і кілька смартфонів від Apple.