У Києві жінка у нетверезому стані підпалила Ford та Volkswagen

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

Прогулянка нічним містом обернулася для 27-річної жінки криваво-червоним фіналом. Перебуваючи у глибокому сп’янінні, вона зупинилася біля двох припаркованих авто — Ford та Volkswagen. Замість того, щоб пройти далі, вона схилилася, розшукала сміття, підклала його під машини і чиркнула запальничкою. За мить у темряві спалахнуло полум’я, яке швидко пожирало чуже майно.

Цей акт безглуздої люті завдав власникам автівок на вулицях Рональда Рейгана та проспекті Червоної Калини майже 300 000 гривень збитків. Поліцейські Деснянського управління швидко відстежили та затримали молоду мешканку, чия п’яна витівка кваліфікувалася як умисне знищення майна шляхом підпалу (ч. 2 ст. 194 ККУ).

Днями, суд поставив крапку у цій справі. За хвилини п’яного шаленства фігурантка отримала три роки реального позбавлення волі.