У МОН розповіли, скільки абітурієнтів очікують у 2024 році

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У рамках цьогорічної вступної кампанії в Україні очікують близько 260 тисяч абітурієнтів. Частина абітурієнтів для вступу повернулася з-за кордону.

Про це розповів заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький в інтерв’ю Українському радіо.

“Торік у нас було 260 тисяч й цьогоріч ми очікуємо приблизно ту саму кількість. Але у 2023 році близько 20 тисяч абітурієнтів були за кордоном, а зараз ми бачимо, що чимало з них повертається”, – зазначив Винницький, коментуючи реєстрацію на НМТ, яка розпочалася 14 березня й триватиме до 11 квітня включно.

Він зазначив, що цьогоріч внаслідок війни абітурієнти знову складатимуть не традиційне зовнішнє незалежне оцінювання, а Національний мультипридметний тест.

За його словами, за кордоном функціонуватиме велика кількість тестових центрів, хоч очікується, що абітурієнтів, які зареєструються на НМТ буде менше, ніж торік.