У парках ремонтують освітлення

Читайте також

Цього тижня у столиці триватимуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

Ринок праці 2025: де платять понад 50 тисяч гривень та хто став лідером зростання

Наприкінці 2025 року в Україні спостерігається суттєве зростання заробітних плат у сферах будівництва, логістики та послуг.

Без «подвійних» черг: у Кабміні обіцяють адаптувати графіки для киян після тривалих блекаутів

Уряд працює над тим, щоб споживачі, які пережили багатогодинні аварійні відключення, не потрапляли одразу під планові обмеження.

Продукти після Нового року: що подорожчає, а на що впадуть ціни

На початку 2026 року українські супермаркети змінять цінники.

У Раді пропонують підняти мінімальну пенсію до 25 000 грн

Народний депутат Максим Заремський пропонує десятикратне підвищення виплат, щоб забезпечити пенсіонерам «життя, а не існування».

Поділитися

У рамках капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення у Солом’янському, Печерському ландшафтному парках та Наводницькому парку бригада фахівці повністю демонтувала застарілу зношену мережу, проклали кабельну каналізацію, у якій проходять оновлені кабелі живлення, замінили старі опори (близько 500 штук), установили нові шафи управління (8 шт.) та світлодіодні світильники (LED) – понад 500 шт. 

ліхтар

За словами заступник голови КМДА Дмитра Давтяна, роботи відбуваються для покращення функціональності мережі зовнішнього освітлення у цілому. Окрім того, працівники комунального підприємства встановили опори з декоративними світильниками, а сучасний дизайн світильників повністю гармонує із вишуканим стилем архітектурного ансамблю історичної частини міста.

«Нам важливо, щоб якомога більша частина столиці була безпечною. А це значною мірою залежить від якості освітлення. Сучасні енергоємні світильники не лише відповідають цій вимозі, але й суттєво економлять бюджетні кошти. Як результат маємо прекрасно освітлені вулиці та парки, задоволених киян і гостей і розумні витрати на це», – каже Дмитро Давтян.

«Усі роботи з капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення виконуються із використанням сучасних технологій. Тепер, завдяки модернізації зовнішнього освітлення, у парках встановлюється сучасне, енергозберігаюче, а головне – екологічне зовнішнє освітлення. Окрім того, покращено функціональність та естетичний вигляд загалом», – повідомив директор КП «Київміськсвітло» Володимир Круценко.