У парку «Перемога» висадили 3D-квіткове панно «Крила надії»

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Як зазначили в Управлінні зелених насаджень Дніпровського району, композицію створено з квітів агератуму, седума, колеуса, бегонії та альтернатери.

«Дівчина-українка просить літаки F16, які так необхідні Україні у здобутті нашої перемоги. Родзинка композиції — три багатоцільових винищувачі, виконані з залізної основи, яка закладена декоративною сосновою корою. Ми всіляко прагнемо показати світу, що Україна потребує таких винищувачів. Тому символічно дівчина підіймає руки з проханням надати літаки», — йдеться на сайті Дніпровської райдержадміністрації.