Клопотенко відкриє у Києві фан-зону

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

У Києві відкриється нова фан-зона для вболівальників збірної України з футболу. На ній можна поїсти, оскільки там буде фудкорт.

Реалізувала ідею фан-зони Українська асоціація футболу (УАФ), а фудкорт відкриє відомий кухар Євген Клопотенко.

Нова фан-зона у Києві

За інформацією УАФ, нова фан-зона буде відкрита 21 та 26 червня на Житньому ринку.

Локація 21 червня почне працювали з 14:00, а матч проти Словаччини почнеться о 16:00. 26 червня пускатимуть у фан-зону з 17:00, а гра з Бельгією почнеться о 19:00.

Вартість входу у фан-зону становитиме 150 грн з людини.

Організатори обіцяють подбати про комфорт та безпеку глядачів.

Збірна України стартувала на чемпіонаті Європи-2024 з поразки від Румунії з рахунком 0:3.