У самому серці столиці помітили чоловіка у «костюмі Адама»

Читайте також

Київрада та мораторій на підвищення тарифів

Сьогодні Київрада не підтримала ініціативу щодо запровадження мораторію на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

Не всеремось! На нових станціях метро облаштують вбиральні для пасажирів

Станції «Мостицька» (яка отримала нову назву «Рогозів яр») та «Варшавська» стануть першими у київському метрополітені, де буде реалізовано доступ до санвузлів для пасажирів.

Майбутнє вже тут: у «Борисполі» тестують технологію дистанційного керування автомобілями

Міжнародний аеропорт «Бориспіль» спільно з компанією Uklon запустив унікальний пілотний проєкт

У застосунку “Київ Цифровий” з’явився новий сервіс –  “Мій депутат” 

У застосунку Київ Цифровий з’явився сервіс "Мій депутат", де можна дізнатися, як працює Київська міська рада (КМДА) та які рішення ухвалюють депутати, а також хто представляє обраний округ, знайти контакти депутатських приймалень.

Без нових лав та екранів: у Київському метрополітені пояснили відмову в облаштуванні станцій

Київський метрополітен дав офіційну відповідь на запит щодо встановлення нових місць для сидіння на платформах та захисних екранів.

Поділитися

На Майдані Незалежності чоловік без одягу, тримаючи в руках лише пакет, впевнено крокував Хрещатиком прямо між автівками. Користувачі соцмереж розділилися в думках: одні жартують про суворий дрес-код у метро, інші ж занепокоєні станом психічного здоров’я киян після чергової важкої ночі під обстрілами.

Незважаючи на резонанс у мережі, офіційних звернень до правоохоронців не надходило, проте в поліції Києва вже відреагували на інцидент.

«Випадок зареєстрували за фактом публікації у соціальних мережах для проведення перевірки», — повідомили у поліції.

Нагадаємо, це вже не перший подібний випадок на головній вулиці міста за останній час. Бережіть себе та будьте уважними на дорогах!