У столиці працюють 334 одиниці снігоприбиральної технiки та 52 бригади

Із 6 години ранку у Києві знову сніг, тож підприємства «Київавтодору» працюють у посиленому режимі. На дорогах та вулицях міста працюють 334 одиниці снiгоприбиральноi технiки та 52 бригади з ручного прибирання. Про це повідомили у комунальній корпорації.

прибирання снігу

На столичні дороги вийшли солерозкидачi, щоб не допустити утворення ожеледі та снігових накатів. Першочергово обробка посипальними матеріалами проводилась на вулицях зi складними умовами руху, мостах, шляхопроводах, спусках та підйомах, а також вулицях, якими курсує громадський транспорт.

Після обробки протиожеледними матеріалами естафету виконання робіт на дорогах міста перейняла техніка зі снігоочисним обладнанням.

Малогабаритна техніка та бригади з ручного прибирання проводять обробку посипальними матеріалами та прибирання від снігу підходів до наземних та підземних пiшохiдних переходів, сходових маршів, тротуарів та зупинок громадського транспорту, які обслуговують підприємства «Київавтодору».

За прогоном Укргідрометцентру, сніг ітиме у столиці упродовж усього дня.

Відповідно не припинятимуть роботи з прибирання від снігу вулиць і доріг і підприємства «Київавтодору».

Враховуючи погодні умови, «Київавтодор» звертається до водіїв із проханням: бути уважними та обережними на дорогах, дотримуватись Правил дорожнього руху та не залишати власні автомобілі обабіч вулиць та доріг, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне