У ТРЦ Respublika Park відбулися соціальна виставка Катерини Осадчої, показ Arber та благодійний концерт Віталія Козловського

Читайте також

Школи Києва переходять на дистанційку

Через критичні пошкодження Дарницької ТЕЦ, завдані ворожими обстрілами 3 лютого, частина київських шкіл змушена змінити формат роботи.

Чого чекати українцям після опалювального сезону

Національний банк України у своєму січневому інфляційному звіті спрогнозував можливе підвищення вартості електроенергії вже навесні 2026 року.

У двох районах Києва скоротили графіки відключень

Енергетикам вдалося розширити технічні можливості мережі, що дозволило суттєво зменшити кількість годин без світла для мешканців Дарницького та Дніпровського районів.

Ринок оренди Києва: пропозиція зростає, а попит «гальмує»

За результатами дослідження «OLX Нерухомість», станом на лютий 2026 року на ринку оренди однокімнатних квартир у столиці спостерігається цікава аномалія: кількість вільних квартир стрімко збільшується, проте орендарі не поспішають займати нове житло.

У Києві покарали чоловіка за те, що він розчищав сніг

У центрі столиці благоустрій власними силами закінчився для киянина адміністративним протоколом.

Поділитися

У столичному ТРЦ Respublika Park відбулися три яскраві події: відкриття
соціальної фотовиставки Катерини Осадчої «Поговори зі мною», святкування 35-річчя українського бренду Arber із показом нової колекції та благодійний концерт Віталія Козловського на підтримку ветеранів реабілітаційного центру «Титанові».

Кожен із заходів зібрав широку аудиторію та став частиною комплексної
програми, яка поєднала культурні, модні та благодійні ініціативи.

Фотовиставка телеведучої Катерини Осадчої є соціальним проєктом, створеним у партнерстві з ЮНІСЕФ та Фундацією Олени Зеленської за підтримки ЄС. Він розповідає історії дітей, які зростали без батьківського піклування. Їхні обличчя й голоси звучать як нагадування: кожна дитина заслуговує на родину.

Виставка вже об’їхала кілька міст України, і вперше представлена у Києві – до 19 жовтня.

Модний акцент дня – святкування 35-річчя бренду Arber, одного з символів
української класики.

Ювілейна колекція осінь–зима 2025, створена у колаборації зі Златою Огнєвіч, стала втіленням сучасної елегантності. Злата – обличчя колекції, після дефіле подарувала гостям зірковий концерт із новими піснями та улюбленими хітами.

Фінальним акордом став благодійний виступ Віталія Козловського. На концерті було зібрано понад 175 тисяч гривень на підтримку ветеранів реабілітаційного центру TYTANOVI. Кошти спрямують на титанові імпланти та операції з остеоінтеграції для ветеранів зі складними ампутаціями. Благодійний збір доповнив аукціон з унікальними речами – поштова марка «Титанові» та фірмовий мерч, кожен внесок відвідувачів ставав частиною великої справи.

Благодійний збір триває, долучитися можна за посиланням:
https://send.monobank.ua/jar/AeyT7Ea8DV?fbclid=PAQ0xDSwNUMjlleHRuA2FlbQI

«Команда Respublika Park постійно активно працює, щоб наш ТРЦ був
найкращим місцем для шопінгу, дозвілля та простіром, де народжуються нові ідеї, культурні проєкти й ініціативи, що надихають та допомагають», –
зазначила CEO Respublika Park Юлія Щаслива.