Україна – п’ята у глобальному цифровому рейтингу ООН

Читайте також

В Україні більше немає особливих пенсіонерів

Нововпроваджені зміни в законодавстві допомогли наблизити найвищу пенсію до доходів звичайних українських пенсіонерів.

Ціни істотно знизяться у травні

В Україні очікується подешевшання продуктів.

У Києві ями на дорогах перетворили… на мистецтво

У самому серці історичного Подолу, серед старовинних вулиць і будинків, з'явився незвичний арт-проєкт — мозаїки, вмонтовані у дорожні ями.

За лаштунками e-commerce: чому упаковка має важливе значення

Упаковка — це перше, що бачить клієнт, коли бере до рук замовлення з онлайн-магазину. Вона — частина сервісу, візитна картка бренду і водночас гарантія.

Завод Ріхерта на Подолі викупили активісти

Компанія A Development відмовилася від планів забудови території колишнього заводу Ріхерта на Юрковиці

Поділитися

У 2025 році Мінцифри продовжить розвивати цифрову екосистему, зосередившись серед іншого на пришвидшенні цифрової трансформації міністерств та державних установ.

За п’ять років Україні вдалося піднятися за індексом онлайн-сервісів у глобальному рейтингу ООН зі 102-го на 5-те місце.

Про це в інтерв’ю каналу «Рада» розповів віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

«За п’ять років у цифровому рейтингу ООН Online Service Index, який вимірює прогрес цифрових держав, ми зі 102-го місця піднялися на 5-те. За окремими категоріями, наприклад, «відкриті дані», ми треті у Європі, по залученості громадян у використання цифрових технологій – взагалі перші у світі», – наголосив Федоров.

За його словами, у 2025 році Мінцифри продовжить розвивати цифрову екосистему, зосередившись серед іншого на пришвидшенні цифрової трансформації міністерств та державних установ.

«Ми працюємо над створенням голосового помічника, через якого громадяни зможуть залишати відгуки про різні ситуації, з якими вони стикаються на рівні державних послуг», – сказав міністр.

Ця технологія, яка розробляється на основі штучного інтелекту, дозволить категоризувати озвучену проблему відносно політики, яку формує те чи інше відомство. Відповідальний за напрямок чиновник отримуватиме push-сповіщення через застосунок «Дія.Офіс» і вже реагуватиме на озвучену проблему

«Ідеально буде потім на основі таких фідбеків від громадян зробити рейтинг цих державних органів», – додав міністр.