Українці можуть долучитися до приватизації двох готелів у Києві

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Одна з інвестиційних компаній надала можливість “народної приватизації”.

Про це пише видання “Дело“.

Інвестиційна REIT-компанія Inzhur запустила план народної приватизації двох готелів в історичному центрі Києва, на Майдані Незалежності. Іnzhur Hotel — новий фонд, який вже готовий об’єднувати тисячі українців та надає можливість кожному співволодіти топовою столичною нерухомістю.

Про це повідомляє пресслужба Inzhur.

Зазначається, що у Inzhur Hotel і його інвесторів дві цілі, обидві — велика державна прибуткова нерухомість, яку можна віднести до елітної через її розташування:

Готель “Козацький”. Уже відомі дата аукціону і стартова ціна: це 18 липня 2024 року та 155 млн грн.

Готель “Україна”. ФДМУ незабаром оголосить дату аукціону. Inzhur раніше вже офіційно підтверджув свою участь в ньому.
Готелі розташовані на київському Майдані Незалежності, а їхні будівлі — одні з найбільш упізнаваних у столиці.

“Це функціонуючі готелі в унікальному місці — там, де відбувались історичні події. Зараз у суспільства є реальний шанс інвестувати в саме серце Києва, і зробити це може кожен. Коли йдеться про такі можливості, не можна залишатись осторонь — саме тому ми відкрили фонд Inzhur Hotel”, – зауважує Андрій Журжій, засновник і СЕО Inzhur.

Він додав, що майбутньому обидва готелі отримають сучасний ремонт і збільшать свій туристичний потенціал.

Стратегія та умови

Одна з ключових особливостей Inzhur Hotel — шанс для інвесторів на співволодіння елітною бізнес-нерухомістю в центрі Києва з доступним рівнем входу в інвестицію:

Мінімальна інвестиція — від 4 000 гривень (або 4 інвестиційні сертифікати), а мінімальне доінвестування — взагалі від 1 000 гривень (або 1 інвестиційний сертифікат).

Прогнозована середня річна дохідність фонду Inzhur Hotel за 10 років — 10% у доларах США.
За бажанням інвестора, час виходу з фонду до аукціону — 1 день.
Просто зараз інвестори Inzhur Hotel зосереджені на одному об’єкті, який уже виставлено на аукціон — готель “Козацький”.

“Це дуже перспективний об’єкт за розумну стартову ціну, яку можливо зібрати навіть за той невеликий час, що залишився до аукціону, — пояснює Андрій Журжій. — Після перемоги в аукціоні він пройде через вимушений капітальний ремонт, під час якого не буде приносити дивідендів — але після нього потенціал місця та підвищення рівня готелю будуть відмінно працювати на інвесторів”.

Фонд Inzhur Hotel вже доступний для інвестування на офіційному сайті компанії.