Українців не будуть штрафувати

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Народні депутати провалили у повторному другому читанні законопроєкт №10195, який передбачав адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години. “За” проголосували лише 190 депутатів. Таким чином, документ вважається повністю відхиленим.

Про це повідомив нардеп від “Голосу” Ярослав Железняк. Він зазначив: законопроєкт передбачав запровадження адмінвідповідальності та за порушення інших заходів режиму воєнного стану. Крім того, передбачалося надати право поліції здійснювати адміністративне затримання щодо порушників комендантської години. Також поліція мала б складати протоколи. “Законопроєкт передбачає доповнення Кодексу України про адміністративні правопорушення новою статтею 210-2, установивши адміністративну відповідальність за порушення громадянами комендантської години (заборони перебування у певний період доби на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень), та порушення суб’єктом господарювання встановлених на відповідній території спеціального режиму світломаскування або режиму роботи під час дії воєнного стану”, – розписав суть не підтриманого нардепами законопроєкту Железняк.

 

© 2019 Інформаційне агентство ASPI
https://aspi.com.ua/news/politika/ukrainciv-ne-budut-shtrafuvati-za-porushennya-komendantskoi-godini#gsc.tab=0