УВАГА! ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ 21 ЧЕРВНЯ

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

🔹 ЗАВТРА, 21 ЧЕРВНЯ, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 00:00 до 24:00
🔹 З 00:00 до 06:00 і з 13:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим
🔹 Причина – наслідки масованих атак росіян по енергооб’єктах
🔹 Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури не обмежується

В Україні 21 червня графіки відключень будуть діяти усю добу та на всій території України, оскільки в системи зберігається дефіцит через російські терористичні акти проти енергетики.

Про це повідомила пресслужба “Укренерго” у Telegram.

Зазначається, що обмеження будуть застосовуватися з 00:00 до 24:00 21 червня відповідно до графіків, які сформували місцеві обленерго. При цьому з 13:00 до 23:00 обсяги відключень будуть значно більшими через наслідки терактів.

Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, традиційно під час відключень не обмежується.