Нардеп: “Можна пожаліти всіх тих, хто мешкає у Києві”

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Інфраструктура в Києві розсипається, а тим часом у столиці зводять нові парки та сквери. У столиці рівень менеджменту на рівні самоврядування є одним з найгірших в Україні.

Так прокоментував народний депутат Віталій Безгін в ефірі одного з телеканалів обвал елементів мосту у столиці, яке трапилося 19 червня повідомляє портал “Коментарі”.

За його словами, абсурдно витрачати кошти з бюджету на побудову нової інфраструктури, коли потрібна підтримка та ремонт вже існуючої. Він зазначив, що в Києві є велетенський обсяг інфраструктури. “Ми розуміємо, що проблем купа, мости сиплються, дороги провалюються, метро зупиняється. Ви витрачаєте на побудову нового шляхопроводу на виїзді з Києва (там, де Полярна, Богатирська і так далі). Це ж абсолютно абсурдна річ, коли в тебе є поточна інфраструктура, яка потребує підтримки, яка потребує регулярних ремонтів, а ти витрачаєш мільярди на абсолютно новий проєкт, який має сумнівну ефективність з погляду розвантаження виїзду, в’їзду місто”, – зазначив він.

За словами нардепа ситуація катастрофічна: “Інфраструктура в Києві розсипається. За останній тиждень можна перелічити кількість випадків, що трапляються. Фактично, кожна галузь не витримує. Замість цього, ми знову бачимо нові парки та сквери, хоча зі старими ніхто ладу не навів”. Він зазначив, що можна пожаліти всіх тих, хто мешкає у Києві.