В Києві відкривається унікальний музей автомобілів наших дідів

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

20 квітня 2024 року в Києві, за адресою вулиця Малинська, 1 (Святошино), відчиняє свої двері єдиний у Києві унікальний музей ретро-техніки “Колеса Історії”!
Ви зможете побачити більше 100 автомобілів та мотоциклів, кожен з яких має свою захоплюючу історію. Особливість музею полягає в тому, що всі експонати “живі” та перебувають у стані “на ходу”. Одна частина ідеально збережена, так звані “капсули часу”, друга знаходиться у повністю оригінальному стані з деякими відбитками часу і тягот експлуатації, а третя – ретельно відреставрована.
Окрім техніки, музей також пропонує відкрити для себе різноманітні артефакти, які допоможуть поглибитися в атмосферу минулих епох. Радіоприймачі та магнітофони, старовинні патефони та телевізори, більш того, деякі із них перебувають у робочому стані в чому ви зможете впевнитись відвідавши інтерактивну частину експозиції. Кожен з гостей зможе знайти предмети зі свого дитинства, та поринути у найприємніші спогади.
Музей “Колеса Історії” буде відкритий для відвідувачів щотижня з п’ятниці по неділю, з 10:00 до 17:00. Придбати квитки можна на сайті або безпосередньо на місці.
Передбачені пільгові ціни для дітей та певних категорій громадян.
Ласкаво просимо всіх охочих зануритися у захоплюючий світ ретро-техніки та старовинних артефактів!