Рівень води в Дніпрі в межах Києва знизився

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Після вчорашнього абсолютного максимуму цьогорічного водопілля, рівень Дніпра в межах Києва знизився. За останню добу він впав на 34 см. Про це повідомили в КМВА.

Станом на 19.04.2014, рівень становить 573 см. над «0» поста. Температура води – 13 градусів С. Рівень небезпеки гідрологічних явищ – І (жовтий).

Аварійних підтоплень по місту не зафіксовано. Промислові об’єкти і житлові масиві міста поза небезпекою.

Зазначається, що моніторинг цьогорічного водопілля триває.

Нагадаємо, що ще вчора у столиці був зафіксований найвищий показник рівня води за весну 2024 року – 607 см над «0» поста.