В списках УДАРу люди Черновецького та Слуги Народу

Після оприлюднення списків до Київради соцмережі захопили обурені пости, однак експерти стверджують, що ця схема для них зовсім не сюрприз.

Списки УДАРу до Київради не сподобалися не тільки їхнім конкурентам, але і симпатикам. Активісти та блогери помічають що серед кандидатів від цієї політичної сили «виплили» діячі часів Черновецького, доведені корупціонери, а також люди тісно пов’язані зі «Слугою Народу».

«В принципі, нічого нового у цьому відкритті немає. Перший конфлікт між командою Президента і Київською владою – був лише тактичним кроком, сходинкою до встановлення тісних відносин. Спочатку Богдан лякає тотальними змінами, а потім Єрмак вносить раціональні пропозиції і мирить всіх зі всіма, шляхом обміну між Верховною та Київською міською радами. Для «Слуг» це зручний та ефективний спосіб перебрати на себе контроль над Києвом, для «УДАРу» – закріпитися на верхівці влади країни» – зазначив політолог Ростислав Балабан.

З «проблемних» імен називають, наприклад, такі:

Ольга Сухопара, яка ще зовсім нещодавно була помічницею скандально відомого нардепа від Слуги Народу, Олександра Юрченка.

Брати Гончарови – один з яких проходить фігурантом у корупційному скандалі з гуманітарним вантажем «Мрії»,  а інший – протягом своєї роботи у Київраді поточного скликання вже встиг «виграти» тендерів на 115 млн гривень – всі на підставні фірми, і за різними схемами.

https://www.44.ua/news/2896647/spiski-udaru-do-kiivradi-viklikali-hvilu-oburenna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне