В Україні видали дві перші ліцензії на виробництво спиртних напоїв

Читайте також

Відключення світла 6 грудня

Для побутових споживачів заходи обмеження діятимуть від 06:00 до 22:00.

«Війна. Різдво. Перемога України» відкрилася у блекаут

У Центральній районній бібліотеці імені Івана Франка триває 18 персональна виставка картин юного, але вже відомого художника-абстракціоніста Данила Ноздрі.

Сотні пінгвінів захопили ТРЦ Гулівер

Антарктида захоплює столичний ТРЦ Gulliver!

У Солом’янському районі Києва вибухнула бомба

Саморобна бомба вибухнула у дворі багатоповерхівки у Солом’янському районі Києва.

Які продукти в Україні найбільше здорожчали за час війни

За останні три роки ціни на продукти та послуги в Україні зросли на 44,2%, що значно вплинуло на купівельну спроможність громадян.

Поділитися

Малі виробники спиртових дистилятів в Україні отримали перші ліцензії на виробництво.

Можливість ліцензувати виробництво малі підприємці отримали після прийняття урядом постанови, яка спрощує отримання ліцензії на виробництво. Пояснюється, що малі виробники отримали право подавати замість атестата виробництва декларацію відповідності матеріально-технічної бази малих виробництв дистилятів вимогам законодавства, яка зареєстрована Держпродспоживслужбою.

До прийняття нормативних актів, крафтовий сегмент спиртних напоїв в Україні, був відсутній або функціонував в тіні через складну регуляторну базу. Тепер виробники мають можливість створити свою власну справу та переробити сільськогосподарську продукцію у продукцію з доданою вартістю, яка матиме попит на внутрішньому і зовнішньому ринках, – пояснюють у повідомленні.

Щобільше, це дає підґрунтя для розвитку напоїв з особливими якостями та характеристикам, котрі можуть бути зареєстрованими як географічні зазначення та стати візитівкою нашої країни, стимулюватиме розвиток гастротуризму в Україні.

Продовженням розвитку малого підприємництва у сфері виробництва алкогольних напоїв є нещодавно підписаний Закон “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального”. Ним зокрема передбачається запровадження додаткового спрощення регулювання діяльності малих виробництва виноробної продукції, малих виробників дистилятів та малих виробників пива.