Від сьогодні заборонено відвідувати парки, дитячі та спортивні майданчики – ФОТО

Для недопущення розповсюдження вірусної інфекції, на виконання протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.03.2020 № 16 «Про запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2, та введення додаткових обмежувальних заходів на території міста Києва» у столиці заборонили користування дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях.

У Києві встановили режим надзвичайної ситуації регіонального рівня із метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 488 від 20.03.2020.

Підприємства, що входять до КО «Київзеленбуд», почали розміщувати на дитячих і спортивних майданчиках інформацію про заборону користування ними на час карантину. Подібні таблички будуть розміщені і в зонах відпочинку на території київських лісів.

Крім того, керуючі компанії з обслуговування житлового фонду розмістять цю інформацію на дитячих майданчиках і у дворах житлових будинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне