Відключення світла у неділю, 9.06.24

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Завдяки виходу з планового ремонту одного з атомних блоків періоди відключень скоротились. Проте в енергосистемі України все ще зберігається значний дефіцит потужностей і без відключень електроенергії у столиці і області та по всій країні завтра не обійдеться.

Про це повідомляє ДТЕК.

Як зазначається, у Києві та Київській області а також у Донецькій, Одеській, Дніпропетровській областях графіки стабілізаційних відключень завтра будуть застосовуватись з 20:00 до 22:00.

Живлення об’єктів критичної інфраструктури не припинятиметься.

Про будь-які зміни енергетики обіцяють оперативно повідомляти.

Вони закликають ощадливо споживати електроенергію, це суттєво допомагає уникати перевищення лімітів. Дізнатися, коли саме у вашому будинку не буде електроенергії, можна на сайтах ДТЕК або YASNO.

Нагадаємо, сьогодні відключення світла розпочнуться на дві години пізніше, ніж анонсували вчора.