Відкрилася фотовиставка “Ми люди. Ми рівні”

Читайте також

Укренерго не прогнозує відключень світла на суботу

Обмежувати електропостачання в Україні у суботу, 18 квітня, не планується.

Квитки в кінотеатри Києва коштують до 880 грн

Похід у кіно в столиці сьогодні може коштувати як чашку кави, так і вечерю в ресторані.

Киян закликають відмовитися від штучних квітів на кладовищах

Київська міська державна адміністрація (КМДА) звернулася до мешканців столиці з проханням не приносити на кладовища пластикові вінки та квіти.

Скільки коштує життя в столиці

Індекс споживчих цін у Києві в березні 2026 року у порівнянні з лютим зріс на 1,8%.

В Україні стрімко дешевшають огірки

На українському ринку зафіксовано суттєве зниження вартості тепличних огірків.

Поділитися

24 лютого в Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася фотовиставка, що показує українське суспільство в його багатоманітності та закликає людей поважати одне одного.

Виставка «Ми люди. Ми рівні» прагне нагадати нам про те, що ми різні у своїх переконаннях, національності, походженні і т.д. Проте ми всі заслуговуємо рівного ставлення, поваги та щасливого життя. Виставка звертається до кожного з нас і пробуджує думки про місце людини у суспільстві.

На світлинах — випадкові люди у різних місцях. Це картини життя, які стаються щодня в усіх куточках України. Але всі герої ТРИМАЮТЬСЯ ЗА РУКИ. Бо між ними немає бар’єрів. Вони усвідомлюють, що мають рівні права. Різниця між ними є, але вона не стає перепоною для дружби або поважного ставлення.

Виставка «Ми люди. Ми рівні» організована громадською організацією «КримSOS» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR) до Всесвітнього дня соціальної справедливості.