Відомі переможці фестивалю Doc Kyiv Fest

Читайте також

Кияни вимагають знести «скляні куполи» на Майдані

На сайті Київської міської ради зареєстровано петицію з закликом демонтувати скляні конструкції на головній площі столиці.

Відкрилася художня виставка сучасних українських митців «Передчуття»

Напередодні Дня всіх закоханих у київському Арт-кафе «Золоті ворота» відкрилася художня виставка сучасних українських митців «Передчуття».

У Києві створять Службу енергетичної безпеки

У столиці з'явиться нове комунальне некомерційне підприємство — "Служба енергетичної безпеки".

У Києві Нацполіція припинила чергову схему заробітку на військовозобов’язаних

Збагатитися на бажаючих уникнути військової служби вирішили батько з сином.

“Укрзалізниця” запускає “Романтичні експреси” до Дня закоханих

На пасажирів чекає атмосферна подорож у вагонах класу "люкс" під тягою справжнього паровоза.

Поділитися

У Києві завершився Doc Kyiv Fest – міжнародний кінофестиваль середньометражного глядацького документального кіно. Протягом трьох фестивальних днів проходили покази Національної конкурсної програми, спеціальні покази українських та іноземних документальних фільмів, а також низка галузевих заходів для фахівців індустрії.

Переможців фестивалю оголосили під час церемонії нагородження, ведучою якої стала Юлія Зорій.

🏆 Переможець пітчингу проєктів на стадії development – “Круглі окуляри”, реж. Кирило Наумко, прод. Христина Петренко.
🏆 Переможець пітчингу work in progress – “Дівія”, реж. Дмитро Грешко, прод. Поліна Герман, Гліб Лук’янець, Тася Пугач.
🏆 Спеціальна відзнака від журі Спілки кінокритиків України – “Одеса уві сні”. реж. Кирило Наумко
🏆 Диплом за найкращий фільм від журі Спілки кінокритиків України – “Фортеця Маріуполь. Саймон”, реж. Юлія Гонтарук
🏆 Спеціальний диплом – “Мій тато – дослідник блискавок”, реж. Ірина Шостак
🏆 Спеціальний диплом – “Домівка на спині”, реж. Володимир Бакум
🏆 Найкращий фільм Doc Kyiv Fest – “Фортеця Маріуполь. Саймон”, реж. Юлія Гонтарук
🏆 Спеціальна відзнака від Starlight Creative – “Домівка на спині”, реж. Володимир Бакум

🎥 Щорічний міжнародний фестиваль середньометражного глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest заснований Громадською Організацією “Кінофест” та організований разом з медіакомпанією Starlight Media та Одеським міжнародним кінофестивалем. В межах фестивалю на глядачів чекають покази Національної конкурсної програми, а також спеціальні покази українських та іноземних документальних фільмів, та низка галузевих заходів для фахівців індустрії.