Втопитися не дали

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Столичні патрульні врятували дівчину, яка хотіла накласти на себе руки. Про це повідомили в патрульній поліції Києва.

Днями до поліції звернулася киянка, яка повідомила, що її онука має намір накласти на себе руки і пішла з дому.

Інспектори передали орієнтування на дівчину колегам і приступили до пошуків.

Спільними зусиллями поліцейським вдалося знайти дівчину у водоймі. Інспектори спробували вмовити дівчину вийти на берег, а коли не вдалося – витягли її з водойми.

Після інспектори закутали дівчину в термоковдру та передали її медикам.

https://www.facebook.com/watch/?v=1873893349694664