Відомі переможці фестивалю Doc Kyiv Fest

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

У Києві завершився Doc Kyiv Fest – міжнародний кінофестиваль середньометражного глядацького документального кіно. Протягом трьох фестивальних днів проходили покази Національної конкурсної програми, спеціальні покази українських та іноземних документальних фільмів, а також низка галузевих заходів для фахівців індустрії.

Переможців фестивалю оголосили під час церемонії нагородження, ведучою якої стала Юлія Зорій.

🏆 Переможець пітчингу проєктів на стадії development – “Круглі окуляри”, реж. Кирило Наумко, прод. Христина Петренко.
🏆 Переможець пітчингу work in progress – “Дівія”, реж. Дмитро Грешко, прод. Поліна Герман, Гліб Лук’янець, Тася Пугач.
🏆 Спеціальна відзнака від журі Спілки кінокритиків України – “Одеса уві сні”. реж. Кирило Наумко
🏆 Диплом за найкращий фільм від журі Спілки кінокритиків України – “Фортеця Маріуполь. Саймон”, реж. Юлія Гонтарук
🏆 Спеціальний диплом – “Мій тато – дослідник блискавок”, реж. Ірина Шостак
🏆 Спеціальний диплом – “Домівка на спині”, реж. Володимир Бакум
🏆 Найкращий фільм Doc Kyiv Fest – “Фортеця Маріуполь. Саймон”, реж. Юлія Гонтарук
🏆 Спеціальна відзнака від Starlight Creative – “Домівка на спині”, реж. Володимир Бакум

🎥 Щорічний міжнародний фестиваль середньометражного глядацького документального кіно Doc Kyiv Fest заснований Громадською Організацією “Кінофест” та організований разом з медіакомпанією Starlight Media та Одеським міжнародним кінофестивалем. В межах фестивалю на глядачів чекають покази Національної конкурсної програми, а також спеціальні покази українських та іноземних документальних фільмів, та низка галузевих заходів для фахівців індустрії.