“Відшукайте писанку”

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Напередодні Великодня Національний заповідник “Софія Київська” влаштує квест “Відшукайте писанку”. Він призначений для дітей віком від 7 років та їхніх батьків. Про це повідомили на офіційній сторінці Національного заповідника “Софія Київська”.

Під час квесту малеча у супроводі батьків шукатиме на Софійському подвір’ї великодні писанки. На їхню схованку вказуватимуть завдання-загадки.

Родзинкою квесту стане знайомство відвідувачів з величезним панно Оксани Мась “Погляд у вічність” у Софійському соборі. Художниця створила його з 15 тис. дерев’яних писанок ручної роботи, кожна з яких є унікальною і неповторною.

ДЕ? Київ, Національний заповідник “Софія Київська”, збір групи біля дзвіниці
КОЛИ? Неділя, 28 квітня. Початок о 13:00
СКІЛЬКИ? Вартість участі — 150 гривень
Всі, хто бажають взяти участь у квесті “Відшукайте писанку”, мають записатися за телефонами: 044-278-44-83 або 098-254-07-37.