Під загрозою 15 (!) станцій київського метро!

Читайте також

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

У Києві вночі якійсь йолопи (дурбаси, бейдулі, баймуди) запустили салют

Уніч проти четверга, 23 травня, мешканці Дарницького району Києва прокинулися від гучних звуків, схожих на вибухи чи автоматну чергу.

Поділитися

Проблеми різного ступеня зафіксовані на самих станціях або в тунелях поблизу них.

Під час другого засідання ТСК Верховної Ради України щодо ефективності влади Києва, що відбулося 23 квітня, присутні обговорили стан станції метро “Поштова площа”. За інформацією громадських активістів, станція знаходиться на межі аварійності, ситуація навколо неї критична і має загрозливі ознаки через начебто не реагування уповноважених структур міста щодо вжиття заходів з відкачки води.

Втім, потенційна аварійність київського метро не обмежується «синьою» гілкою, на якій через затоплення тунелів не працює вже шість станцій.

За даними експертів-урбаністів, проблеми різного ступеня є ще на 15 інших станціях Київського метрополітену або в тунелях поблизу них.

Зокрема, активіст Олег Симороз ще в 2023 році повідомив про критичний стан багатьох станцій на різних гілках метрополітену. Він оприлюднив перелік станцій, які перебувають під загрозою закриття:

Червона гілка: загроза закриття станцій «Дніпро», «Гідропарк», «Лівобережна», «Дарниця», «Чернігівська» та «Лісова».
Зелена гілка: «Львівська Брама» – «Золоті Ворота» – «Осокорки» – «Харківська» – «Бориспільська» – «Червоний Хутір».
Синя гілка: «Героїв Дніпра» – «Мінська» – «Оболонь», «Почайна» – «Контрактова площа» – «Поштова площа» – «Васильківська» – «Виставковий Центр».

У грудні 2023 року прогнози Симороза частково справдилися: шість станцій на «синій» гілці не працюють уже п’ятий місяць. Не виключено, що наступними можуть стати «Контрактова площа» та «Поштова площа», де через будівництво моста Кличка розпочалося просідання землі та накопичення води у ґрунті.