Вікові сосни у Дарниці отримали захист

Київрада надала статус парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва земельним ділянкам вздовж вулиці Попудренка та Броварського проспекту від станції метро «Дарниця» до станції метро «Чернігівська» в Дніпровському районі, де збереглися вікові сосни та специфічна флора й фауна.

Орієнтовна загальна площа нового парку – 13,67 га. Комунальному об’єднанню «Київзеленбуд» доручено здійснити належні організаційно-правові заходи та розглянути можливість залучення як бюджетних коштів, так і коштів меценатів для благоустрою й озеленення відповідної території.

Окрім того, ця історична місцевість – частина прадавнього урочища Вовча гора.

Національний природний парк «Голосіївський», єдиним засновником якого є Міністерство охорони навколишнього природного середовища України, провело глибоке дослідження названих земельних ділянок. За звітом екологів, їхній  рослинний світ представлений як різновіковими соснами, так і різновидами інших дерев. Тут є надзвичайно мальовнича тополя туркестанська – дерево, яке в природі зустрічається в Середній Азії, в горах Тянь-Шаню. В Україні цей вид тополі широко використовується в озелененні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx