Виставка переможців

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Центральному парку культури та відпочинку Києва, біля Арки свободи українського народу, проходить виставка переможців VIII Міжнародного художнього фестивалю “МАЛЮЙ.UA “Покоління війни. Третій рік”. Вона триватиме до 3 червня.

Проєкт зібрав 99 робіт митців з України, Албанії, Латвії, Франції, Польщі, США та Канади різного віку — від дітей до літніх людей. Мета виставки — посприяти розвитку мистецтва, створити та зміцнити зв’язки між поколіннями й укріпити культурну дипломатію між Україною та іншими країнами.

Крім того, до грудня 2024 року триває артмарафон “Покоління війни”, а з 5 червня по 5 липня цього року у Центральному парку культури та відпочинку відбудеться ще одна виставка. Деталі можна дізнатися за посиланням.

Проєкт організований Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM, промоушн і продакшн компанією STUDIORAR за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Міністерства закордонних справ України та міської влади Києва.

 

попередня стаття
наступна стаття