Виставка «Зроблено в Києві» стане щорічною

Згідно з розпорядженням мера Віталія Кличка, у столиці запроваджується щорічне проведення виставок «Зроблено в Києві» з метою популяризації продукції місцевих компаній.

«Київ – унікальне місто. Воно значиме для України не лише через столичний статус, але й тому, що у Києві зосереджений найбільший потенціал. Однак для того, щоб цей потенціал реалізувався, ми маємо докласти зусиль і забезпечити такі можливості», – переконаний перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Він вважає промислове виробництво локомотивом розвитку економіки країни та міста.

«Наші компанії давно вже здобули заслужену повагу в світі, адже чимало фабрик і заводів працюють на імпорт. Це, звичайно, добре, але наше завдання – наповнити місцевий ринок, створити умови тут. І виставки – один зі способів досягнути цього», – зауважив Геннадій Пліс.

Згідно з розпорядженням, організаційне забезпечення проведення виставки покладене на Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

«Зараз ми маємо зосередити зусилля профільного Департаменту, районних у Києві адміністрацій і підприємців, щоб такі виставки стали не лише регулярними, але й ефективними для бізнесу», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне