Віталій Кличко не підтримав петицію

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Дану успішну електронну петицію, яку підтримали більше 6000 оболонців взагалі не розглядали на постійних комісіях Київради.

Жодної можливості захистити цю петицію у стінах Київради та КМДА авторам та мешканцям з вулиці Північної не надали.

Причини відхилення петиції з питання, яке має значний суспільний резонанс, Кличко вказав такі:
– можливість практичної реалізації питання, порушеного в електронній петиції № 12936 «Зупинити будівництво у сквері на Оболоні по вул. Північна», можлива виключно за умови скасування права користування зазначеною земельною ділянкою та внесення змін до містобудівної документації на місцевому рівні;
– наразі підстави для припинення права користування земельною ділянкою, визначені статтею 141 Земельного кодексу України, відсутні.

Також нагадуємо, що міська влада гарантувала, що практична можливість надання будівництва храму на вулиці Північній буде надана після проведення відкритих громадських слухань та виключно за їх результатами.