Віталій Кличко проїхався з ветеранами на трамваї до Пущі-Водиці

Мер Києва Віталій Кличко, вже за традицією, проїхався з ветеранами до Пущі-Водиці на трамваї та привітав захисників і воїнів.

Дорогою до Пущі-Водиці Віталій Кличко поспілкувався з ветеранами Другої світової, воїнами-афганцями та героями АТО.

У Пущі-Водиці для ветеранів приготували традиційну польову кашу. Під час розмови ветерани Другої світової наголосили, що вони своїм прикладом передали естафету молодому поколінню українців, які сьогодні захищають незалежність України на Донбасі, і які повинні повернутися теж з перемогою.

«Сьогодні я хотів би привітати кожного з вас з Днем перемоги над нацизмом і подякувати за те, що ми живемо у вільній країні, вклонитися вам за ваш подвиг, – звернувся мер до ветеранів. – Хочу подякувати воїнам, усім захисникам, які віддавали своє здоров’я, а багато хто – і життя, щоб захистити свою землю. Найсумніше, що для того, аби вибороти мир, доводиться платити найвищою ціною», – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що ніхто не думав, що знову для українського народу стане актуальним повернення миру на свою землю, а родини отримуватимуть повідомлення про загибель бійців.

«Я хочу привітати всіх вас з Днем Перемоги та вшанувати пам’ять тих, хто поклав життя за свою Вітчизну. – І під час Другої світової, і відбиваючи російську агресію на Сході України», – сказав Віталій Кличко.

Ветерани ділилися спогадами та давали настанови бійцям АТО, спілкувалися, жартували, а потім всі разом сфотографувалися.

Зранку Віталій Кличко взяв участь у покладанні квітів до могили Невідомого Солдата та у молитві капеланів – учасників АТО за мир та перемогу на Володимирській гірці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне