Влада Києва відновлює столичні фонтани

Читайте також

Нова підозра для екссудді Тандира: квартирні махінації та СІЗО без застави

Колишньому голові Макарівського райсуду Олексію Тандиру, який вже перебуває під вартою через смертельну ДТП, оголошено нову підозру.

Економіка київського транспорту: собівартість метро у п’ять разів вища за тариф

У 2025 році собівартість перевезення одного пасажира в київському метро становила 43,68 грн, а в наземному транспорті КП “Київпастранс” – 23,20 грн.

В Україні запустили Єдиний реєстр кваліфікацій: зарплати та вимоги стали відкритими

В Україні в режимі дослідної експлуатації запрацював Єдиний реєстр кваліфікацій (оновлений Класифікатор професій).

Пальне може подешевшати найближчими тижнями: аналіз та прогнози НБУ

Нацбанк прогнозує корекцію роздрібних цін на пальне у бік зниження вже найближчим часом.

Поділитися

Столична влада працює над відновленням фонтанів у Києві. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

«На жаль, багато років технічна система багатьох фонтанів у Києві була у занепаді. Наше завдання – відновити роботу столичних фонтанів, і ми над цим працюємо. На Хрещатику вже запустили. Зараз перебуваємо біля фонтану у Маріїнському парку. Ми відновлюємо всі фонтани, які працювали у Києві, зокрема і на Майдані Незалежності», – зазначив Кличко.

Мер також анонсував, що найближчим часом у Києві відбудеться відкриття найбільших фонтанів у місті.