Влада Києва збирається знести всі незаконні тимчасові споруди

Читайте також

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Хто у Києві може “зашибати” до 50000 грн. щомісяця?

Незважаючи на те, що мінімальна зарплата в Україні все ще лишається на досить низькому рівні, представники деяких професій можуть розраховувати на гідну оплату праці. Наприклад, водіям у Києві готові платити близько 50 тисяч гривень на місяць.

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних

Київська міська рада оголошує додатковий набір присяжних до Голосіївського, Дніпровського, Деснянського, Оболонського, Печерського, Подільського, Святошинського, Солом'янського районних судів міста Києва.

У Києві хочуть виробляти безпілотники

У Київській міській раді зареєстрували проєкт рішення про створення комунального підприємства з виробництва БПЛА, який подав депутат Віталій Нестор. Реалізація проєкту рішення потребує виділення бюджетних коштів у розмірі 400 млн грн. Департамент муніципальної безпеки розробить Положення про комунальне підприємство.

Поділитися

Міська влада Києва збирається знести всі незаконні тимчасові споруди й надалі проводити конкурси для зайняття МАФами певної території.

Про це йшлося в ході засідання робочої групи при КМДА з питань врегулювання спірних відносин між КМДА та власниками ТС (малим бізнесом) при Громадській раді. Участь у роботі взяли представники департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА та Національної поліції України.

«Київська влада відкрита для співпраці з підприємцями. Рішення щодо введення Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, проведення конкурсів зайняття ними певної території зможуть подолати хаос, що панував раніше у цій сфері», – зауважив перший заступник директора департаменту – начальник управління контролю за благоустроєм Тарас Панчій.

Він наголосив, що жоден демонтаж не відбувається без попередження (мінімум за три дні) власника та без рішення відповідної комісії, законність кожного демонтажу на місці контролюють представники правоохоронних органів.

«Серед столичних підприємців є чесні, які сплачують податки до міського бюджету, але, на жаль, трапляються й випадки крадіжки електроенергії і води. Незаконно встановлені тимчасові споруди унеможливлюють прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, зупинок громадського транспорту. Встановлення МАФів на інженерних мережах, несплата податків (пайової участі), порушення законодавства про працю, торгівля акцизними товарами без відповідних дозволів тощо породжує нечесну конкуренцію та тіньову економіку. Також незаконні тимчасові споруди – це місця продажу неякісної, у тому числі й горілчаної, продукції, що не тільки шкодить здоров’ю людей, а й призводить до послаблення економіки Києва в цілому. Саме такі випадки в своїй більшості і є причинами демонтажів. Але на цьому ми не ставимо крапку, адже столична влада відкрита для діалогу з підприємцями, щоб знайти компроміс», – підкреслив Тарас Панчій.

spot_img