Влада підтримує проекти Бюджету участі

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс проголосував за кілька проектів, поданих на розгляд до Бюджету участі. Він також запросив активних киян та гостей міста долучитися до відбору найкращих, взявши участь у онлайн-голосуванні.

«Я постійно відслідковую реалізацію цього проекту в Києві, адже вбачаю у ньому нові можливості для розбудови міста. Якщо у місті живуть активні, цілеспрямовані, розумні люди – їхні пропозиції будуть такими ж. І я щиро радий, що це підтверджує кількість і якість ідей, які ми побачили вже на першому етапі. Хочу вірити, що всі хороші пропозиції будуть підтримані, однак для цього нам не обійтися без активності містян. Саме тому я запрошую всіх – голосуйте. Читайте і підтримуйте те, що вважаєте найбільш актуальним – і воно буде реалізоване», – наголосив Геннадій Пліс.

Однак перший заступник голови КМДА не готовий розголошувати своїх фаворитів.

«Це буде не зовсім коректно щодо інших учасників. Запевняю – вибирати було нелегко. Я вражений тим, скільки хороших задумок мають містяни. І хочу вірити, що ті ідеї, які цього разу з якихось причин відхилені, будуть допрацьовані наступним разом. Що стосується нинішнього голосування – вірю, що у ньому переможуть найкращі», – наголосив Геннадій Пліс.

Нагадаємо, до Бюджету участі активні кияни подали 503 проекти, із них допущено до голосування 321 проект. Що стосується галузей, які викликають найбільшу зацікавленість киян, які прагнуть змін, безумовними лідерами є спорт і освіта – 92 і 78 проектів відповідно. Трохи менше уваги дісталося культурі й туризму (65) і комунальному господарству міста (60). Як зазначили організатори, в цілому охоплені всі галузі.

Віддавати голоси за кращі ініціативи, які втілюватимуть у столиці цьогоріч, можна до 29 січня. Наразі вже проголосували майже 10 тисяч осіб. На реалізацію проектів-переможців у 2017 році передбачено 50 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне