«Київводоканал» відкрив центр обслуговування на Оболоні

В Оболонському районі на проспекті Героїв Сталінграда, 14-Ж (на деяких картах 12-А – заїзд біля Інституту гідробіології) офіційно відкрито новий Центр обслуговування споживачів «Київводоканалу» – мешканців багатоквартирних будинків (ЦОС).

«Київводоканал» уперше відкриває сучасну точку прийому споживачів-мешканців багатоквартирних будинків. Центр якісно нового формату з європейськими стандартами роботи – це наш черговий крок назустріч киянам, для яких разом із владою міста ми працюємо над рівнем і якістю обслуговування. Слід зазначити, що за нашою концепцією більшість питань незабаром можна буде вирішити дистанційно: для цього впроваджується нове програмне забезпечення. Також ми співпрацюємо з Центром комунального сервісу та плануємо відкривати у великих районах наші точки прийому, щоб люди в разі необхідності завжди могли прийти до Центру, який знаходиться у пішому доступі від дому», – зазначив Генеральний директор «Київводоканалу» Дмитро Новицький.

Київводоканал

Голова Оболонської адміністрації Олександр Цибульщак зазначив, що відкриття таких центрів наближає нашу столицю до рівня провідних європейських міст.

Також у ЦОС можна отримати повний спектр послуг: від фахових консультацій до вирішення питань із розрахунками за холодну воду і каналізацію, укладення договору, опломбування та повірки квартирних приладів обліку. Сьогодні для прийому клієнтів працює 6 віконець, а найближчим часом їх кількість збільшать до 10. У перспективі й обслуговування юридичних осіб-підприємств.

Роботу в новому ЦОС організовано за принципом «єдиного вікна» та одного звернення. Для зручності клієнтів відсутні окремі кабінети, введено електронну чергу. Облаштовано ігровий куточок для дітей. Є кнопка виклику персоналу для людей із особливими потребами; безкоштовний wi-fi.

Графік роботи Центру: понеділок-четвер із 08:00 до 17:00, у п’ятницю – до 16:00.

У поточному році підприємство планує відкрити ще два аналогічних центри для споживачів усіх категорії (юридичні та фізичні особи) в Дарницькому та Голосіївському районах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне