Владі все замало

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

“Навіть це підвищення не покрило ринкову вартість. Ринкова вартість електроенергії коливається сьогодні в районі 7−8 грн,” – зазначив Шмигаль в коментарі для Інтерфакс-Україна.

Новий тариф 4,32 грн/кВт-год був встановлений, виходячи з найдешевшої собівартості Енергоатому та Укргідроенерго. Щоб забезпечити цей неринковий тариф, держава витрачає близько 90 млрд грн на субсидії.

Новий тариф на електроенергію для побутових споживачів становить 4,32 грн/кВт-год і діятиме з 1 червня 2024 року до кінця квітня 2025 року. Він був зафіксований на один рік і забезпечений субсидіями. Це підвищення стало необхідним кроком для наближення до реальних ринкових умов, проте воно все ще не відповідає повній ринковій вартості.

Незважаючи на вже суттєве підвищення тарифів, існує можливість подальшого збільшення вартості електроенергії в майбутньому. Фінансовий тиск на енергетичний сектор залишається високим, і для забезпечення стабільності та розвитку інфраструктури можуть знадобитися додаткові кроки.