Вночі росіяни намагалися атакувати столицю БпЛА

Читайте також

Яка буде мінімальна зарплата у 2026 році

Як повідомляла «Судово-юридична газета», у жовтні парламент підтримав  законопроект про Державний бюджет на 2026 рік за основу №14000.

У донорському хабі «Теплокровні» відкривається інтерактивна виставка про кров та донорство

Донорський хаб «Теплокровні», створений за ініціативи ПУМБ і Mastercard, відкриває мобільний інтерактивний простір про кров та донорство.

Комунальні витрати зростають

У листопаді 2025 року в Україні зафіксовано чергове зростання комунальних витрат.

Молоко, овочі та яйця подорожчали рекордно

У жовтні Київ зафіксував помітне прискорення інфляції, з різким зростанням цін на ключові продукти.

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

Поділитися

Вночі росіяни намагалися атакувати столицю БпЛА. Противник запустив свої дрони з території курської області рф, а до Києва безпілотники наближалися хвилями та з різних напрямків. Про це повідомив начальник КМВА Сергій Попко.

Завдяки результативній роботі протиповітряної оборони жоден дрон до самого Києва не долетів. Силами та засобами ППО БпЛА ворога були знищені на підступах до столиці.

У Києві, попередньо, без жертв та руйнувань.

«Життєдіяльність міста не порушена. Бережіть себе і завжди реагуйте на сигнали повітряної тривоги!», —  зазначив Сергій Попко.

Ще вночі місцеві Telegram-канали повідомляли про вибухи в Броварському та Вишгородському районах. Чи є руйнування та жертви наразі невідомо.

Повітряні Сили України повідомили про збиття 21 з 22 ударних БпЛА у межах Київщини, а також над Чернігівською, Житомирською, Сумською, Дніпропетровською та Полтавською областями. Повідомляється, що один безпілотник, на жаль, долетів до цілі на Чернігівщині.