«Жінка не здатна залізти в кабіну»

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Кандидатка на посаду машиністки розповіла, як намагалась влаштуватися у метро.

Керівництво «Київського метрополітену» відмовляє жінок працювати машиністками електропоїзда, попри оголошений набір на курси, та висміює їхнє бажання обійняти «чоловічу» посаду.

Про це розповіла на своїй сторінці в X користувачка Ніно Назарова, яку запросили на співбесіду в метрополітен.

«На співбесіду в метро з 20 запрошених дівчат прийшло три, чоловіків сьогодні не запрошували, тож ми втрьох прослухали інформацію і вирушили в поїздку синьою гілкою в кабіні машиніста», — написала вона.

На думку Ніно, більшість жінок не прийшли, бо під час телефонної розмови «начальник (я так його називаю, але в нього інша посада) відмовляв і висміював наше бажання приєднатися до колективу, розказував, що жінка не здатна залізти в кабіну».

«Зі слів начальника, вся ця ідея з набором жінок машиністками — політична і немає нічого спільного з реальністю. На жаль, дійсно мало жінок прийшло на співбесіду, але це і не дивно, бо ще з першого дзвінка було зрозуміло, що нас там не чекають. Йти туди, де тобі не раді, не дуже то і хочеться», — додала кандидатка на посаду.