Вулиця Ентузіастів стане найбезпечнішою вулицею Києва

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

Нещодавно у Києві оголосили про створення найбезпечнішої вулиці. Нею стане вулиця Ентузіастів.

Які інфраструктурні елементи безпеки можуть бути застосовані на цій вулиці – розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій.

За його словами, досягнути вищого рівня безпеки дозволять такі елементи:

  • Засоби доступності для маломобільних категорій населення. Це пандуси для входу у будівлю, плавні з’їзди з тротуарів, тактильні смуги для людей, які не бачать тощо. Такі елементи дозволять не тільки гарантувати безпечне пересування людей, а і зробити вулицю жвавішою, що є також важливою запорукою захищеності.
  • Пішохідні переходи – наземні, підземні тощо. Відсутність переходів змушує людей перебігати дорогу у неналежному місці, наражаючи себе на небезпеку. У разі неможливості встановити світлофори широкі проїжджі частини, окрім переходів, повинні складатися з острівця безпеки.
  • Освітлення. При чому, освітлюватись має не тільки вулиця, а і входи до будівель.
  • Наявність парковок чи паркомісць. Без них водії ставлять авто на узбіччях, ускладнюючи рух пішоходів та автівок, а також створюючи потенційно аварійну ситуацію.

Він додав, що важливе значення для безпечного міста відіграє стан архітектури.

«Закинуті будівлі аж ніяк не сприяють безпечності міського середовища. Це, зокрема, стосується історичних пам’яток, власників яких необхідно зобов’язувати утримувати споруду у належному стані», – додав Юрій Тацій.