КМЦЗ пропонує роботу та адаптацію учасникам бойових дій

З початку року послугами столичної служби зайнятості скористались близько 800 безробітних з числа звільнених у запас військовослужбовців. Допомогу по безробіттю на сьогодні отримують 207 учасників бойових дій. 111 ветеранів знайшли роботу за сприяння Київського міського центру зайнятості. Деякі колишні військовослужбовці вирішили стати підприємцями і відкрили власну справу.

КМЦЗ пропонує роботу та адаптацію учасникам бойових дій

У кожній з районних філій ветеранів навчають правильно складати резюме, допомагають шукати вакансії та будувати співбесіду з роботодавцями. Їм пропонують відвідати семінари, тренінги, міні-ярмарки та ярмарки вакансій, а за потреби – пройти професійну підготовку чи перепідготовку та підвищити свою кваліфікацію. Фахівці з профорієнтації організовують для них тестування на виявлення професійного спрямування та підприємницького потенціалу.

«Захисники України для нас – особлива категорія громадян на обліку в службі зайнятості, адже вони ризикуючи своїм здоров’ям і життям, охороняють  наш мир і спокій. Ці люди потребують реабілітації та адаптації до цивільного життя, тому ми практикуємо індивідуальний підхід до кожного», – підкреслив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Щоб прискорити процес працевлаштування та адаптації учасників бойових дій до мирного життя КМЦЗ співпрацює з різними громадськими організаціями, які опікуються учасникам бойових дій, зокрема, з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Ветеран Хаб++». Спільно проводяться ярмарки вакансій, презентації роботодавців, надаються інші послуги. Очікується, що це співробітництво допоможе забезпечити підходящою роботою якомога більше громадян цієї категорії.

У тих учасників бойових дій, хто бажає продовжити військову кар’єру, є така можливість. Київський міський центр зайнятості співпрацює з Київським міським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки (колишнім міським військкоматом) у напрямку відбору кандидатів на військову службу за контрактом з числа безробітних та проведення військово-професійної орієнтації молоді із вступом на навчання до військових навчальних закладів Міністерства оборони України. Результатом такої співпраці стало те, що серед 21 претендента, який виявив бажання вступити на військову службу за контрактом, переважна більшість  – 16 осіб – учасники бойових дій, які вже мають досвід військової служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне