Як українські бізнеси жертвують на відбудову «Охматдиту»

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

Компанії та фонди активно включилися до збору коштів, а також надають підтримку з власних ресурсів на відбудову Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Коротко про організації, від яких надходять найбільші суми та про те, яким чином можна підтримати, маючи менший ресурс.

Хто з представників бізнесу вже передав кошти на відбудову Охматдиту

“Нова пошта” заявила, що було перераховано на рахунок лікарні мільйон гривень.
Співвласник мереж EVA та VARUS Руслан Шостак сказав, що його бізнеси спільно передали 1 млн грн.
Група компаній “Епіцентр К” надали будівельну техніку для розбору завалів ще у перший день трагедії та планують вкладати в відбудову приміщень, заявили у компанії.
Франдрейзингова платформа UNITED24 та monobank відкрили збір на 100 мільйонів гривень на відновлення лікарні. Збір стартував 8 липня. Серед них, як повідомив співзасновник банку Олег Гороховський, АВТ “Баварія” – 10 млн грн, “Сільпо”, monobank та “Аврора” – по 5 млн грн, “А-банк”, “АкордБанк” та “Варус” – по 1 млн грн. 20 млн грн на банку надійшло від компанії Grammarly та по 10 млн грн – від Kernel, ОККО, FavBet і Київстару.
Колектив “Укргідроенерго” – 5 млн грн.
“Укрнафта” – 5 млн грн.
Від колективу суддів Київського апеляційного суду – 1 млн грн.
«Квартал 95» перераував 1 млн грн.
Українська асоціація футболу та компанії Biopharma, Autostrada, GSC Game World, МК foundation, “Ощадбанк” – 5 млн грн.
Компанія DCH передала 4 млн грн.
Фонд Усика – 1 млн грн.
Credit Agricole – 1,5 млн грн.
ПриватБанк на закупівлю медикаментів та обладнання, відновлення корпусу передав 3 млн грн.
WOG – 2 млн грн.
Відомо також, що по 1 млн грн прийшло від MILLENNIUM, БФ Владислави Молчанової, LetyShops, Intellias, БФ “Хвиля”, “Оранти”, Orbita, Asters, UPG, “Копійочки”, “Банк Кредит Днiпро”, MeestПошти, “Укргазбанку”, MGID, Оpeneyes, TAF Drones, ТОВ “Кромотех”, Taryan Group, SMK Group, “Алло”, “Фори”, спільноти телеграм-каналу “Труха”, “Скляний Альянс”, “Ябко”, Jysk, Carlsberg, Skelar Tech, BetterMe, Asters, групи компаній MTI Group (Intertop, Амадео, Protoria, Калпа, SiBiS, Denka Logistics.

Як можуть допомогти пересічні громадяни:

Нині далі триває збір коштів безпосередньо на рахунок «Охматдиту» за єдиними реквізитами.

ВНЕСОК ДО ФОНДУ «ОХМАТДИТ»:

Посилання на ПриватБанк: https://pb.ua/short?5YW1J
Посилання на Монобанк: https://send.monobank.ua/jar/8d72r2aWnd
Сторінка Фонду: https://www.ohmatdytfund.org/donate

Раніше «ВК» розповідав, що перші корпуси лікарні були побудовані у 19-му столітті. За часи незалежної України їх розбудували. Зокрема, було створено створенню блок пересадки кісткового мозку в Центрі дитячої онкогематології, У 2002 році в лікарні розпочато: лапароскопічні операції, оперативне лікування сколіозу із застосуванням системи «Міст»; використання біоімплантантів при хірургічних операціях у новонароджених.

В «Охматдиті» діє обмін матеріалом з пацієнтами усього світу і входження Центру до Міжнародного донорського реєстру, в якому на обліку перебувають 6 млн донорів органів, і в який без «своїх» донорів не приймають.