Як вимикатимуть світло у Києві 11 липня

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

НЕК “Укренерго” повідомила дані про відключення світла завтра, 11 липня. Відключення будуть протягом всієї доби. Інформацію про це “Укренерго” оприлюднило в офіційному Telegram-акаунті.

З 16:00 до 23:00 обленерго будуть застосовувати чотири черги відключень. вони будуть застосовуватись одночасно.

В інші періоди доби буде задіяно три черги.

В “Укренерго” додали, що причиною обмежень є спека. Українців як завжди попросили економити. Раніше НЕК «Укренерго» також роз’яснила, що значать черги та які зони відповідальності обленерго та власне НЕК.