Які обов’язки можуть бути у хатньої робітниці?

Опубліковано: 20/05/2021 17:28
Автор: admin
Рубрика: Статті

У сучасному світі людям доволі важко обійтися без послуг домробітниці. Часто роботодавці вважають, що добре знають, які саме задачі входять до обов’язків хаускіпера. Проте коли справа доходить до пошуку персоналу, визначити професіональні функції буває складно. Щоб вибір домогосподарки на сервісі OLX Робота пройшов швидко та без проблем, необхідно заздалегідь подумати, що саме повинна вміти ваша помічниця.

хатня робітниця

Основні обов’язки

Хаускіпер має виконувати безліч щоденних справ, щоб роботодавець міг витрачати свій вільний час на більш важливі речі. Якщо говорити про основні обов’язки, то робота домогосподарки в Києві зводиться до таких задач:

  • доглядати за постільною білизною та одягом — сюди входять прання, віднесення речей до хімчистки, проведення дрібного ремонту;
  • готувати їжу — важливо попередньо домовлятися про це завдання, адже далеко не всі домробітниці вміють смачно готувати (в цьому випадку доведеться наймати ще й кухаря);
  • вигулювати домашніх улюбленців — також домогосподарка може доглядати за твариною, якщо знайшла з вашим улюбленцем спільну мову та є необхідні навички;
  • доглядати за рослинами — якщо є достатньо досвіду, вона може не лише поливати їх, але також пересаджувати, підстригати, удобрювати;
  • вести домашню бухгалтерію — оплачувати рахунки, вести облік витрат, купувати продукти та інші дрібні речі;
  • прибирати в будинку — саме цей обов’язок є основним для більшості домробітниць, тому з цією задачею помічниця повинна поратися ідеально, незважаючи на тип прибирання (генеральне, профілактичне, комплексне, після ремонту і т. ін.).

Зауважте, що хатню робітницю можна наймати не лише на повний робочий день, хоча у великих сім’ях це практикується. Домробітниця може приходити декілька разів на тиждень.

Чому варто наймати хаускіпера?

Це найбільш популярна професія у сфері домашніх помічників. Її запрошують у тому випадку, коли роботодавець хоче зменшити кількість чужих людей у своєму домі. Тому домогосподарка повинна вміти правильно планувати свою роботу, щоб встигнути все виконати за потрібний час.

Замість покоївки, кухаря, садівника, няні успішні люди надають перевагу саме домробітниці. А за обмеженого бюджету таку помічницю можна наймати навіть декілька раз на тиждень або місяць. Це чудовий варіант, якщо ви не в змозі займатися всіма хатніми справами самостійно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне