Юні каратисти столиці виграли чемпіонат

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Відбулася першість Києва та Київської області з карате WKC

Про це повідомляють Подільська РДА та World Karate Confederation.

У змаганнях взяли участь 120 юних спортсменів із Києва, Львова, Київської та Сумської областей. Столицю представляли каратисти з восьми клубів (СК «Вовки», СК «Ікудзу», збірна Київського представництва УКК ВКС «Кияни», «Центр клубів Поділ» та «Чемпіон»). Вони продемонстрували високу майстерність, здобувши низку нагород. Зокрема, перші місця посіли Данііл Стаканов, Давид Кавун, Катерина Коноваленко, Орест Кондратенко, Богдана Стігевич.

У загальному заліку перше місце здобула команда Києва, друге – Львова, третє – збірна Шостки.